logo

19.5.2018 FK LOUČEŇ 1893 – SK BEČVÁRY 5 : 1 (3 : 0)

Vloženo: 23.05.2018

Středočeská I.B. třída, skupina C, soutěžní ročník 2017/18, 22.kolo. Velice důležitý zápas z hlediska dalšího možného vývoje ve spodní části tabulky, který díky velkému nasazení a bojovnosti našich hráčů vyzněl zcela herně a tím i výsledkově v náš prospěch. U od prvních minut jsme oproti předchozím utkáním upustili od „vyčkávací“ taktiky, naopak velkým tlakem jsme soupeře přimáčkli k jeho brance a výsledkem bylo hodně našich šancí s třígólovým efektem již v první půli. Druhý poločas sice vyzněl ne tak přesvědčivě, přesto jsme nadále režírovali hru a zápas dovedli k výraznému vítězství. Tím jsme od našeho soka poskočili v tabulce na rozdíl 5 bodů (při lepších vzájemných utkáních vlastně na 6 bodů) a odsoudili ho tak pravděpodobně již mezi kandidáty sestupu. Vyjádření k utkání Trenér Ottomanský : „Začali jsme aktivně, soupeře jsme zmáčkli a donutili jsme ho k chybám. Vytvářeli jsme si šance jako na běžícím páse. Druhá půle už taková nebyla, ale jinak můžeme být maximálně spokojeni. Bylo tam všechno, co má v souboji o záchranu být. Tedy bojovnost a nasazení.“ Nymburský deník : „Čtyři okresní zástupci hrající fotbalovou I.B třídu brali tři body, zbylé dva celky padly.“ FK Loučeň : Bednář – J. Bašus, Holler, Poulíček, Krupička – Prisčák, Gregar, Vlasák (67. Holub), Mareš (81. Bartoň) – Štěpánek, Holánek (75. Nehyba). Branky: 8. Prisčák, 16. a 60. Holánek, 32. Štěpánek, 78. Mareš – 63. Horáček. Rozhodčí : Roth. ŽK : 1-2. Diváci : 60.

Autor: František Gregar