logo

26.5.2018 STAR TUPADLY - FK LOUČEŇ 1893 0 : 1 (0 : 1)

Vloženo: 30.05.2018

Středočeská I.B. třída, skupina C, soutěžní ročník 2017/18, 23.kolo Utkání na hřišti posledního celku naši skupiny nemělo valnou úroveň a konečný tříbodový zisk má daleko větší hodnotu než předvedená hra. Až na závěrečnou desetiminutovku jsme si po celý zápas udržovali sice mírnou převahu, ale ta nevedla k potřebnému gólovému efektu. A tak k naší jediné brance nám musel spíše pomoci soupeř. Jen škoda, že jsme po této brance v závěru poločasu nevyužili dezorientovaného týmu domácích a zahodili slibné příležitosti k navýšení skóre. V druhé půli se na hře nic nezměnilo, a protože jsme nedokázali vstřelit uklidňující druhý gól, domácí nás v závěru dostali pod dosti velký tlak, kterému jsme na štěstí (a opět s přispěním našeho brankáře) přeci jen nakonec odolali a uhájili tak vítězství, znamenající zbavení se starostí z dosud hrozícího nebezpečí sestupu. Do konce soutěže zbývají již jen tři kola a vznikla tu daleko příjemnější situace, je totiž stále o co hrát, už ne o konec tabulky, ale její střed. Pokud totiž uspějeme i v závěrečných utkáních, můžeme poskočit na velice přijatelné místo v konečné tabulce! Vyjádření k utkání Trenér Ottomanský : „Utkání podprůměrné úrovně, na obou stranách byla spousta chyb. Z první vážnější akce jsme vstřelili gól, kdy využil chyby stopera Štěpánek a přeloboval brankáře. Mohli jsme vedení potvrdit, ale zahodili jsme tři šance. Druhou půli domácí nakopávali dlouhé balony a tím nás dostali pod tlak. Nedařilo se nám herně, ale cíl jsme splnili a tři body bereme. Bylo to ubojované, i takové zápasy někdy přijdou. Nymburský deník : Tentokráte bez komentáře. FK Loučeň : Bednář – Krupička, Holler, Poulíček, J. Bašus – Prisčák, Vlasák, Gregar, Mareš (89. Špalda) – Štěpánek (88. F. Bašus), Holánek (56. Holub). Branka: 41. Štěpánek. Rozhodčí : Dragoun. ŽK : 1-5. Diváci : 60.

Autor: František Gregar